Freni boşalan iş makinesi pazara daldı

Freni boşalan iş makinesi pazara daldı

Bu haber 3375 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Artvin'in Şavşat ilçesinde iş makinesi geri kayarak cadde üzerinde kurulan halk pazarına girdi. İş makinesinin, park halindeki araçlara da çarptığı kazada can kaybı yaşanmadı.

Kaza, öğle saatlerinde Şavşat ilçesi Kazım Karabekir Caddesi’nde meydana geldi. Park halindeki ilçe belediyesine ait iş makinesi, aniden geri kaymaya başladı.

Hızla ilerleyen iş makinesi, cadde üzerinde kurulu pazara girdi. Yaklaşık 100 metre ilerleyen iş makinesi pazardaki tezgâhlar ve park halindeki 5 araca çarptı. Kazada şans eseri yaralanan olmazken, pazar tezgâhlarındaki ürünler yola saçıldı, araçlarda hasar meydana geldi. Bu arada kaza ve sonrasında yaşananlar, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasıyla görüntülendi. Görüntüde; iş makinesinin, pazar alanına dalması ve çevredekilerin de koşarak uzaklaşmaya çalıştığı anlar yer aldı.

''Kimsenin Burnu Bile Kanamadı''

Kaza sonrası pazar yerinde incelemelerde bulunan Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, “Bu tür şeyler olasıdır. Vatandaşımızın ve bizim maddi hasarımız olmasına rağmen sevindirici yanı can kaybının olmayışıdır. Şükürler olsun bir acı yaşanmadı. Maddi hasar sonrasında yerine gelir ama can kaybı yerine gelmez. Kimsenin burnu bile kanamadan atlatılmış olay.” dedi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

ETİKETLER :

ÖNERİLEN HABERLER

TV+ BANNER AKBANK Arhavi Çay Bisse Erkek Giyim Turkcell
30.Ağustos-3 30 Ağustos-2 30 Ağustos-1